^powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

2019

Przedszkolaki są częstymi gośćmi w Kinie WRZOS w Świeciu. Za nami wiele ciekawych filmów m. in. „Magiczna Zima Muminków”, „Iniemamocni 2”, „Gru, Dru i Minionki”,”Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska”, „Riko prawie bocian”, „ Hotel Transylwania 3”,”Królowa Śniegu: Po drugiej stronie lustra”, „Grinch”, „Sekretny Świat Kotów”….a przed nami jeszcze wiele wiele innych…

28.01.2016

dobry dinozaur Główny bohater "Dobrego dinozaura", Arlo, wykluwa się na naszych oczach jako jeden z trojga rodzeństwa. Jest słaby, nieporadny i wszystkiego się boi. Podczas gdy jego brat i siostra osiągają kolejne poziomy wewnętrznego i zewnętrznego rozwoju, on wciąż nie radzi sobie z najprostszymi czynnościami i własnym strachem. Pojawienie się w gospodarstwie szkodnika wyjadającego zapasy na zimę stanie się dla Arlo szansą na zyskanie aprobaty ojca – bohater ma złapać intruza i go zabić. Ale i to zadanie okaże się ponad jego siły. Kiedy splot niefortunnych wydarzeń sprawi, że Arlo znajdzie się daleko od domu, zdobędzie w końcu niepowtarzalną okazję do pokonania swoich słabości. I zawiązania nowych, nieoczekiwanych przyjaźni.

 

18.02.2015

pingwiny mad

Pingwiny łączą siły z tajną organizacją Północny Wiatr przeciwko czarnemu charakterowi, który chce zniszczyć świat.

 

09.01.2015

krolowa-sniegu-2

 W Krainie Lodu odradza się zło. Orm razem z Gerdą, Kaiem, zbuntowaną piratką i łasiczką Zuzią staną do walki z Królem Śniegu.

 

06.10.2014

maja

Urodzona w świecie naznaczonym odwiecznym konfliktem między pszczołami i szerszeniami, Maja żyje w rzeczywistości ukształtowanej przez dyscyplinę oraz odgórnie narzucone zasady postępowania. Jej zabawnie niezdarne próby dopasowania się i „bycia jak inne pszczoły” wpędzają ją w liczne kłopoty, a także powodują spięcia z małostkową królewską doradczynią.

 

11.04.2014

Kiedy za sprawą złych mocy szczęście odwraca się od plemienia Eskimosów, jednym sposobem na pokonanie zaklęcia pozostaje wyprawa do magicznej krainy Sarila. Na czele ekspedycji staną dzielny syn wodza Putulik i jego piękna narzeczona Apik, wspierani przez młodego czarodzieja Markussiego, psotnego leminga oraz zaprzęg wesołych psów husky. Czy bohaterom uda się dotrzeć do skrytej pośród lodowców krainy, do której wejście – jak głosi legenda – mogą odnaleźć wyłącznie osoby o dobrym i czystym sercu?